Laaressingel 102,
7514ES Enschede
Bouwperiode: 1927
Hoekwoning
134 m² woonoppervlakte

Laaressingel 102
7514ES Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Laaressingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 134 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1927.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 102 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1927
Woonruimte: 134 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1927
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000337939
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
102
Postcode:
7514ES
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 102 is 31.72%.

Identificatie: 15300029018
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 299.000 +0%
202301-01-2023€ 299.000 -4.47%
202201-01-2022€ 313.000 +14.23%
202101-01-2021€ 274.000 +2.62%
202001-01-2020€ 267.000 +6.8%
201901-01-2019€ 250.000 +3.73%
201801-01-2018€ 241.000 +6.64%
201701-01-2017€ 226.000 +8.65%
201601-01-2016€ 208.000 +4%
201501-01-2015€ 200.000 -11.89%
201401-01-2014€ 227.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 102

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 102

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 102 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: