Laaressingel 54,
7514ES Enschede
Bouwperiode: 1930
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
110 m² woonoppervlakte
249 m² perceel

Laaressingel 54
7514ES Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Laaressingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 110 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 249 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1930.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 54 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1930
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 110 m²
Perceel: 249 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1930
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000302241
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
54
Postcode:
7514ES
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 54 is 65.93%.

Identificatie: 15300028969
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 375.000 +8.38%
202301-01-2023€ 346.000 +1.17%
202201-01-2022€ 342.000 +3.64%
202101-01-2021€ 330.000 -3.51%
202001-01-2020€ 342.000 +6.21%
201901-01-2019€ 322.000 +8.05%
201801-01-2018€ 298.000 +7.97%
201701-01-2017€ 276.000 +12.65%
201601-01-2016€ 245.000 +2.94%
201501-01-2015€ 238.000 +5.31%
201401-01-2014€ 226.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 54

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 54

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 54 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: