Laaressingel 148,
7514ET Enschede
Bouwperiode: 2018
Tussen of geschakelde woning
163 m² woonoppervlakte

Laaressingel 148
7514ET Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Laaressingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 163 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2018.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 148 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2018
Woonruimte: 163 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2018
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000490098
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
148
Postcode:
7514ET
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 148 is 672.73%.

Identificatie: 15317558464
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 510.000 +0%
202301-01-2023€ 510.000 -5.03%
202201-01-2022€ 537.000 +18.02%
202101-01-2021€ 455.000 +38.72%
202001-01-2020€ 328.000 +6.84%
201901-01-2019€ 307.000 +5.14%
201801-01-2018€ 292.000 +342.42%
201701-01-2017€ 66.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 148

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 148

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 148 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: