Laaressingel 150,
7514ET Enschede
Bouwperiode: 2018
Hoekwoning
173 m² woonoppervlakte

Laaressingel 150
7514ET Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Laaressingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 173 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2018.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 150 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 2018
Woonruimte: 173 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2018
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000490101
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
150
Postcode:
7514ET
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 150 is 556.47%.

Identificatie: 15317558465
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 558.000 +0%
202301-01-2023€ 558.000 -11.71%
202201-01-2022€ 632.000 +28.46%
202101-01-2021€ 492.000 +35.54%
202001-01-2020€ 363.000 +7.08%
201901-01-2019€ 339.000 +4.95%
201801-01-2018€ 323.000 +280%
201701-01-2017€ 85.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 150

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 150

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 150 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: