Laaressingel 64 A,
7514EV Enschede
Bouwperiode: 1932
Twee-onder-een-kapwoning
148 m² woonoppervlakte

Laaressingel 64 A
7514EV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Laaressingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 148 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1932.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 64 A in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1932
Woonruimte: 148 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1932
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000319167
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
64
Huisnummertoevoeging:
A
Postcode:
7514EV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 64 A is 103.9%.

Identificatie: 15300028983
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 418.000 -0.95%
202301-01-2023€ 422.000 +0.72%
202201-01-2022€ 419.000 +23.24%
202101-01-2021€ 340.000 +4.29%
202001-01-2020€ 326.000 +6.19%
201901-01-2019€ 307.000 +8.1%
201801-01-2018€ 284.000 +7.98%
201701-01-2017€ 263.000 +19.55%
201601-01-2016€ 220.000 +3.29%
201501-01-2015€ 213.000 +3.9%
201401-01-2014€ 205.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 64 A

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 64 A

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 64 A en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: