Laaressingel 174,
7514EW Enschede
Bouwperiode: 1964
Twee-onder-een-kapwoning
8 Kamers
4 Slaapkamers
149 m² woonoppervlakte
367 m² perceel

Laaressingel 174
7514EW Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Laaressingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 149 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 367 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1964.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 174 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1964
8 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 149 m²
Perceel: 367 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1964
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
8
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000450415
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
174
Postcode:
7514EW
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 174 is 66.93%.

Identificatie: 15300029078
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 424.000 -16.7%
202301-01-2023€ 509.000 +1.8%
202201-01-2022€ 500.000 +21.95%
202101-01-2021€ 410.000 +17.82%
202001-01-2020€ 348.000 +6.42%
201901-01-2019€ 327.000 +10.1%
201801-01-2018€ 297.000 +8%
201701-01-2017€ 275.000 +7.42%
201601-01-2016€ 256.000 +0%
201501-01-2015€ 256.000 +0.79%
201401-01-2014€ 254.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 174

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 174

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 174 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: