Laaressingel 180,
7514EW Enschede
Bouwperiode: 1928
Hoekwoning
8 Kamers
6 Slaapkamers
198 m² woonoppervlakte
134 m² perceel

Laaressingel 180
7514EW Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Laaressingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 198 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 134 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1928.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 180 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1928
8 Kamers
6 Slaapkamers
Woonruimte: 198 m²
Perceel: 134 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1928
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
8
Aantal slaapkamers:
6

Ligging

BAG-ID:
0153010000319701
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
180
Postcode:
7514EW
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 180 is 77.85%.

Identificatie: 15300029084
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 265.000 -1.12%
202301-01-2023€ 268.000 +0.75%
202201-01-2022€ 266.000 +21.46%
202101-01-2021€ 219.000 -12.05%
202001-01-2020€ 249.000 +2.05%
201901-01-2019€ 244.000 -2.4%
201801-01-2018€ 250.000 +8.23%
201701-01-2017€ 231.000 +20.94%
201601-01-2016€ 191.000 +3.24%
201501-01-2015€ 185.000 +24.16%
201401-01-2014€ 149.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 180

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 180

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 180 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: