Kloosterstraat 1 8,
7514EZ Enschede
Bouwperiode: 1860
Appartement
99 m² woonoppervlakte

Kloosterstraat 1 8
7514EZ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Kloosterstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 99 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1860.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Kloosterstraat 1 8 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1860
Woonruimte: 99 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1860
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000488593
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Kloosterstraat
Huisnummer:
1
Huisnummertoevoeging:
8
Postcode:
7514EZ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
City
Buurt code:
BU01530000

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Kloosterstraat 1 8 is 32.3%.

Identificatie: 15317609746
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 213.000 -18.08%
202301-01-2023€ 260.000 +4.42%
202201-01-2022€ 249.000 +23.27%
202101-01-2021€ 202.000 +1%
202001-01-2020€ 200.000 +12.36%
201901-01-2019€ 178.000 +11.25%
201801-01-2018€ 160.000 -0.62%
201701-01-2017€ 161.000 n.v.t.

Bestemming van Kloosterstraat 1 8

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Kloosterstraat 1 8

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Kloosterstraat 1 8 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3265 inwoners
Man: 57%
Vrouw: 43%
Delen: