Bosboom-Toussaintstraat 3,
7514GD Enschede
Bouwperiode: 1993
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
98 m² woonoppervlakte
100 m² perceel

Bosboom-Toussaintstraat 3
7514GD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Bosboom-Toussaintstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 98 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 100 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1993.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bosboom-Toussaintstraat 3 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1993
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 98 m²
Perceel: 100 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1993
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000371945
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bosboom-Toussaintstraat
Huisnummer:
3
Postcode:
7514GD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bosboom-Toussaintstraat 3 is 58.62%.

Identificatie: 15300070248
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 230.000 +0%
202301-01-2023€ 230.000 +2.68%
202201-01-2022€ 224.000 +18.52%
202101-01-2021€ 189.000 +3.28%
202001-01-2020€ 183.000 +7.02%
201901-01-2019€ 171.000 +8.23%
201801-01-2018€ 158.000 -2.47%
201701-01-2017€ 162.000 +8.72%
201601-01-2016€ 149.000 -3.87%
201501-01-2015€ 155.000 +6.9%
201401-01-2014€ 145.000 n.v.t.

Bestemming van Bosboom-Toussaintstraat 3

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bosboom-Toussaintstraat 3

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bosboom-Toussaintstraat 3 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: