Boddenkamplaan 37,
7514JB Enschede
Bouwperiode: 2013
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
163 m² woonoppervlakte
163 m² perceel

Boddenkamplaan 37
7514JB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Boddenkamplaan. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 163 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 163 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2013.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Boddenkamplaan 37 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2013
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 163 m²
Perceel: 163 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2013
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000473004
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Boddenkamplaan
Huisnummer:
37
Postcode:
7514JB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Boddenkamplaan 37 is 92.26%.

Identificatie: 15305377704
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 646.000 +0%
202301-01-2023€ 646.000 -3.15%
202201-01-2022€ 667.000 +26.33%
202101-01-2021€ 528.000 +4.14%
202001-01-2020€ 507.000 +6.74%
201901-01-2019€ 475.000 +35.71%
201801-01-2018€ 350.000 +6.71%
201701-01-2017€ 328.000 -5.75%
201601-01-2016€ 348.000 +1.75%
201501-01-2015€ 342.000 +1.79%
201401-01-2014€ 336.000 n.v.t.

Bestemming van Boddenkamplaan 37

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Boddenkamplaan 37

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Boddenkamplaan 37 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: