Boddenkamplaan 71,
7514JB Enschede
Bouwperiode: 2017
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
151 m² woonoppervlakte
158 m² perceel

Boddenkamplaan 71
7514JB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Boddenkamplaan. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 151 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 158 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2017.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Boddenkamplaan 71 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2017
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 151 m²
Perceel: 158 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2017
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000486934
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Boddenkamplaan
Huisnummer:
71
Postcode:
7514JB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Boddenkamplaan 71 is 1441.03%.

Identificatie: 15315901122
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 601.000 -10.83%
202301-01-2023€ 674.000 -4.53%
202201-01-2022€ 706.000 +26.75%
202101-01-2021€ 557.000 +17.02%
202001-01-2020€ 476.000 +6.97%
201901-01-2019€ 445.000 +28.99%
201801-01-2018€ 345.000 +6.81%
201701-01-2017€ 323.000 +728.21%
201601-01-2016€ 39.000 n.v.t.

Bestemming van Boddenkamplaan 71

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Boddenkamplaan 71

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Boddenkamplaan 71 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: