R.J. Schimmelpenninckstraat 10,
7514JD Enschede
Bouwperiode: 2016
Vrijstaande woning
170 m² woonoppervlakte

R.J. Schimmelpenninckstraat 10
7514JD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan R.J. Schimmelpenninckstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 170 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2016.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van R.J. Schimmelpenninckstraat 10 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 2016
Woonruimte: 170 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
2016
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000484937
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
R.J. Schimmelpenninckstraat
Huisnummer:
10
Postcode:
7514JD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van R.J. Schimmelpenninckstraat 10 is 1040.32%.

Identificatie: 15306270413
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 707.000 -3.02%
202301-01-2023€ 729.000 +1.82%
202201-01-2022€ 716.000 +21.98%
202101-01-2021€ 587.000 +2.26%
202001-01-2020€ 574.000 +0.53%
201901-01-2019€ 571.000 +7.33%
201801-01-2018€ 532.000 +8.13%
201701-01-2017€ 492.000 +11.31%
201601-01-2016€ 442.000 +612.9%
201501-01-2015€ 62.000 n.v.t.

Bestemming van R.J. Schimmelpenninckstraat 10

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket R.J. Schimmelpenninckstraat 10

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van R.J. Schimmelpenninckstraat 10 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: