Schaddenspoor 10,
7514JJ Enschede
Bouwperiode: 2017
Vrijstaande woning
165 m² woonoppervlakte

Schaddenspoor 10
7514JJ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Schaddenspoor. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 165 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2017.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Schaddenspoor 10 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 2017
Woonruimte: 165 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
2017
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000488019
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Schaddenspoor
Huisnummer:
10
Postcode:
7514JJ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Schaddenspoor 10 is 69.39%.

Identificatie: 15317475308
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 664.000 -3.07%
202301-01-2023€ 685.000 +1.78%
202201-01-2022€ 673.000 +22.14%
202101-01-2021€ 551.000 +10.64%
202001-01-2020€ 498.000 +6.64%
201901-01-2019€ 467.000 +10.14%
201801-01-2018€ 424.000 +8.16%
201701-01-2017€ 392.000 n.v.t.

Bestemming van Schaddenspoor 10

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Schaddenspoor 10

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Schaddenspoor 10 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: