Zeggeltschoolstraat 25,
7514LX Enschede
Bouwperiode: 2018
Appartement
70 m² woonoppervlakte

Zeggeltschoolstraat 25
7514LX Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Zeggeltschoolstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 70 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2018.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Zeggeltschoolstraat 25 in Enschede.

Appartement
Bouw: 2018
Woonruimte: 70 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2018
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000492864
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Zeggeltschoolstraat
Huisnummer:
25
Postcode:
7514LX
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Zeggeltschoolstraat 25 is 0.42%.

Identificatie: 15317787675
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 241.000 -0.82%
202301-01-2023€ 243.000 +4.74%
202201-01-2022€ 232.000 +23.4%
202101-01-2021€ 188.000 -17.18%
202001-01-2020€ 227.000 -14.34%
201901-01-2019€ 265.000 +10.42%
201801-01-2018€ 240.000 n.v.t.

Bestemming van Zeggeltschoolstraat 25

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Zeggeltschoolstraat 25

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Zeggeltschoolstraat 25 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: