Papaverstraat 16,
7514XG Enschede
Bouwperiode: 2019
Twee-onder-een-kapwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
129 m² woonoppervlakte
265 m² perceel
Beschikbaar
600000

Papaverstraat 16
7514XG Enschede

600000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 21-10-2025 door: Snelder Zijlstra Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Papaverstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 129 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 265 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2019.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Papaverstraat 16 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2019
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 129 m²
Perceel: 265 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
600000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2019
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000491702
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Papaverstraat
Huisnummer:
16
Postcode:
7514XG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Papaverstraat 16, 7514XG Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Papaverstraat 16 is 597.26%.

Identificatie: 15317635327
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 509.000 +6.93%
202301-01-2023€ 476.000 -8.11%
202201-01-2022€ 518.000 +23.33%
202101-01-2021€ 420.000 +13.21%
202001-01-2020€ 371.000 +6.3%
201901-01-2019€ 349.000 +183.74%
201801-01-2018€ 123.000 +68.49%
201701-01-2017€ 73.000 n.v.t.

Bestemming van Papaverstraat 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Papaverstraat 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Papaverstraat 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: