Papaverstraat 24,
7514XG Enschede
Bouwperiode: 2018
Twee-onder-een-kapwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
133 m² woonoppervlakte
218 m² perceel

Papaverstraat 24
7514XG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Papaverstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 133 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 218 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2018.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Papaverstraat 24 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2018
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 133 m²
Perceel: 218 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2018
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000490140
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Papaverstraat
Huisnummer:
24
Postcode:
7514XG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Papaverstraat 24 is 495.12%.

Identificatie: 15317558434
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 488.000 -2.59%
202301-01-2023€ 501.000 +0.6%
202201-01-2022€ 498.000 +24.81%
202101-01-2021€ 399.000 +9.62%
202001-01-2020€ 364.000 +6.43%
201901-01-2019€ 342.000 +11.76%
201801-01-2018€ 306.000 +273.17%
201701-01-2017€ 82.000 n.v.t.

Bestemming van Papaverstraat 24

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Papaverstraat 24

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Papaverstraat 24 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: