Leliestraat 77,
7514XK Enschede
Bouwperiode: 2015
Tussen of geschakelde woning
130 m² woonoppervlakte

Leliestraat 77
7514XK Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Leliestraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 130 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2015.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Leliestraat 77 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2015
Woonruimte: 130 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2015
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000474905
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Leliestraat
Huisnummer:
77
Postcode:
7514XK
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Leliestraat 77 is 1303.57%.

Identificatie: 15306216093
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 393.000 -7.96%
202301-01-2023€ 427.000 +2.89%
202201-01-2022€ 415.000 +23.15%
202101-01-2021€ 337.000 +19.93%
202001-01-2020€ 281.000 +6.84%
201901-01-2019€ 263.000 +10.5%
201801-01-2018€ 238.000 +6.73%
201701-01-2017€ 223.000 +8.78%
201601-01-2016€ 205.000 +0.99%
201501-01-2015€ 203.000 +625%
201401-01-2014€ 28.000 n.v.t.

Bestemming van Leliestraat 77

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Leliestraat 77

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Leliestraat 77 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: