Leliestraat 76,
7514XN Enschede
Bouwperiode: 1925
Tussen of geschakelde woning
199 m² woonoppervlakte

Leliestraat 76
7514XN Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Leliestraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 199 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1925.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Leliestraat 76 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1925
Woonruimte: 199 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1925
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000458205
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Leliestraat
Huisnummer:
76
Postcode:
7514XN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Leliestraat 76 is 142.77%.

Identificatie: 15300030177
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 403.000 +0%
202301-01-2023€ 403.000 +2.81%
202201-01-2022€ 392.000 +26.45%
202101-01-2021€ 310.000 +43.52%
202001-01-2020€ 216.000 +6.4%
201901-01-2019€ 203.000 +10.33%
201801-01-2018€ 184.000 +6.36%
201701-01-2017€ 173.000 +4.85%
201601-01-2016€ 165.000 -16.67%
201501-01-2015€ 198.000 +19.28%
201401-01-2014€ 166.000 n.v.t.

Bestemming van Leliestraat 76

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Leliestraat 76

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Leliestraat 76 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: