Leliestraat 92,
7514XN Enschede
Bouwperiode: 2018
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
5 Slaapkamers
171 m² woonoppervlakte
274 m² perceel
Beschikbaar
719000

Leliestraat 92
7514XN Enschede

719000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 20-10-2025 door: Thoma Post Makelaars Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Leliestraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 171 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 274 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2018.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Leliestraat 92 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2018
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 171 m²
Perceel: 274 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
719000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2018
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000490122
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Leliestraat
Huisnummer:
92
Postcode:
7514XN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Leliestraat 92, 7514XN Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Leliestraat 92 is 492.71%.

Identificatie: 15317558448
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 569.000 -0.87%
202301-01-2023€ 574.000 +0.53%
202201-01-2022€ 571.000 +23.06%
202101-01-2021€ 464.000 +7.91%
202001-01-2020€ 430.000 +6.44%
201901-01-2019€ 404.000 +11.29%
201801-01-2018€ 363.000 +278.13%
201701-01-2017€ 96.000 n.v.t.

Bestemming van Leliestraat 92

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Leliestraat 92

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Leliestraat 92 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: