Vrouwenmantelstraat 18,
7514XV Enschede
Bouwperiode: 2018
Twee-onder-een-kapwoning
162 m² woonoppervlakte

Vrouwenmantelstraat 18
7514XV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Vrouwenmantelstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 162 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2018.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Vrouwenmantelstraat 18 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2018
Woonruimte: 162 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2018
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000490205
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Vrouwenmantelstraat
Huisnummer:
18
Postcode:
7514XV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Vrouwenmantelstraat 18 is 483.52%.

Identificatie: 15317558443
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 531.000 -0.75%
202301-01-2023€ 535.000 +0.38%
202201-01-2022€ 533.000 +23.38%
202101-01-2021€ 432.000 +11.34%
202001-01-2020€ 388.000 +6.3%
201901-01-2019€ 365.000 +11.28%
201801-01-2018€ 328.000 +260.44%
201701-01-2017€ 91.000 n.v.t.

Bestemming van Vrouwenmantelstraat 18

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Vrouwenmantelstraat 18

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Vrouwenmantelstraat 18 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: