Vrouwenmantelstraat 22,
7514XV Enschede
Bouwperiode: 2018
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
5 Slaapkamers
154 m² woonoppervlakte
268 m² perceel
Beschikbaar
639000

Vrouwenmantelstraat 22
7514XV Enschede

639000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 24-09-2025 door: Vera Welker Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Vrouwenmantelstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 154 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 268 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2018.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Vrouwenmantelstraat 22 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2018
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 154 m²
Perceel: 268 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
639000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2018
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000490211
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Vrouwenmantelstraat
Huisnummer:
22
Postcode:
7514XV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Vrouwenmantelstraat 22, 7514XV Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Vrouwenmantelstraat 22 is 476.84%.

Identificatie: 15317558445
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 548.000 -0.9%
202301-01-2023€ 553.000 +0.55%
202201-01-2022€ 550.000 +23.32%
202101-01-2021€ 446.000 +14.07%
202001-01-2020€ 391.000 +6.54%
201901-01-2019€ 367.000 +11.21%
201801-01-2018€ 330.000 +247.37%
201701-01-2017€ 95.000 n.v.t.

Bestemming van Vrouwenmantelstraat 22

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Vrouwenmantelstraat 22

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Vrouwenmantelstraat 22 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: