Lavendelstraat 18,
7514XW Enschede
Bouwperiode: 2019
Twee-onder-een-kapwoning
168 m² woonoppervlakte

Lavendelstraat 18
7514XW Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Lavendelstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 168 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2019.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lavendelstraat 18 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2019
Woonruimte: 168 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2019
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000491663
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lavendelstraat
Huisnummer:
18
Postcode:
7514XW
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lavendelstraat 18 is 783.61%.

Identificatie: 15317635343
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 539.000 -0.92%
202301-01-2023€ 544.000 +0.55%
202201-01-2022€ 541.000 +23.23%
202101-01-2021€ 439.000 +7.33%
202001-01-2020€ 409.000 +10.54%
201901-01-2019€ 370.000 +233.33%
201801-01-2018€ 111.000 +81.97%
201701-01-2017€ 61.000 n.v.t.

Bestemming van Lavendelstraat 18

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lavendelstraat 18

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lavendelstraat 18 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: