Papaverstraat 55 5,
7514XX Enschede
Bouwperiode: 2010
Appartement
101 m² woonoppervlakte

Papaverstraat 55 5
7514XX Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Papaverstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 101 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2010.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Papaverstraat 55 5 in Enschede.

Appartement
Bouw: 2010
Woonruimte: 101 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2010
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000365011
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Papaverstraat
Huisnummer:
55
Huisnummertoevoeging:
5
Postcode:
7514XX
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Papaverstraat 55 5 is 67.58%.

Identificatie: 15303476652
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 305.000 -0.33%
202301-01-2023€ 306.000 +4.44%
202201-01-2022€ 293.000 +23.63%
202101-01-2021€ 237.000 -10.57%
202001-01-2020€ 265.000 +11.81%
201901-01-2019€ 237.000 +10.75%
201801-01-2018€ 214.000 +8.08%
201701-01-2017€ 198.000 +9.39%
201601-01-2016€ 181.000 +0%
201501-01-2015€ 181.000 -0.55%
201401-01-2014€ 182.000 n.v.t.

Bestemming van Papaverstraat 55 5

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Papaverstraat 55 5

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Papaverstraat 55 5 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: