Laaresstraat 86 7514ZD Enschede
Omschrijving
Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Laaresstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 150 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2008.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaresstraat 86 in Enschede.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Laaresstraat 86 is 137.83%.
| Identificatie: 15300163421 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 547.000 | +4.59% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 523.000 | +15.45% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 453.000 | +17.05% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 387.000 | +13.49% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 341.000 | +6.56% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 320.000 | +11.5% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 287.000 | +7.89% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 266.000 | +14.16% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 233.000 | +3.56% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 225.000 | -2.17% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 230.000 | n.v.t. |
Bestemming van Laaresstraat 86
Bodemloket Laaresstraat 86
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaresstraat 86 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.