Laaresstraat 94,
7514ZD Enschede
Bouwperiode: 1927
Vrijstaande woning
90 m² woonoppervlakte

Laaresstraat 94
7514ZD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Laaresstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 90 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1927.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaresstraat 94 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1927
Woonruimte: 90 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1927
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000459037
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaresstraat
Huisnummer:
94
Postcode:
7514ZD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaresstraat 94 is 107.43%.

Identificatie: 15300029177
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 307.000 -2.85%
202301-01-2023€ 316.000 +1.61%
202201-01-2022€ 311.000 +21.96%
202101-01-2021€ 255.000 +23.79%
202001-01-2020€ 206.000 +6.19%
201901-01-2019€ 194.000 +10.23%
201801-01-2018€ 176.000 +7.98%
201701-01-2017€ 163.000 +8.67%
201601-01-2016€ 150.000 +0.67%
201501-01-2015€ 149.000 +0.68%
201401-01-2014€ 148.000 n.v.t.

Bestemming van Laaresstraat 94

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaresstraat 94

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaresstraat 94 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: