Laaresstraat 98,
7514ZD Enschede
Bouwperiode: 1927
Twee-onder-een-kapwoning
138 m² woonoppervlakte

Laaresstraat 98
7514ZD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Laaresstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 138 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1927.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaresstraat 98 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1927
Woonruimte: 138 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1927
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000383479
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaresstraat
Huisnummer:
98
Postcode:
7514ZD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaresstraat 98 is 171.03%.

Identificatie: 15300029180
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 393.000 -0.76%
202301-01-2023€ 396.000 +9.09%
202201-01-2022€ 363.000 +23.05%
202101-01-2021€ 295.000 +39.15%
202001-01-2020€ 212.000 +6.53%
201901-01-2019€ 199.000 +11.17%
201801-01-2018€ 179.000 +8.48%
201701-01-2017€ 165.000 +3.13%
201601-01-2016€ 160.000 +3.23%
201501-01-2015€ 155.000 +6.9%
201401-01-2014€ 145.000 n.v.t.

Bestemming van Laaresstraat 98

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaresstraat 98

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaresstraat 98 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: