Anjelierstraat 3,
7514ZE Enschede
Bouwperiode: 2008
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
5 Slaapkamers
145 m² woonoppervlakte
287 m² perceel

Anjelierstraat 3
7514ZE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Anjelierstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 145 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 287 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2008.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Anjelierstraat 3 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2008
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 145 m²
Perceel: 287 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2008
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000377347
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Anjelierstraat
Huisnummer:
3
Postcode:
7514ZE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Anjelierstraat 3 is 124.08%.

Identificatie: 15300164266
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 549.000 +7.65%
202301-01-2023€ 510.000 +0.39%
202201-01-2022€ 508.000 +23.3%
202101-01-2021€ 412.000 +7.01%
202001-01-2020€ 385.000 +6.35%
201901-01-2019€ 362.000 +7.1%
201801-01-2018€ 338.000 +6.62%
201701-01-2017€ 317.000 +6.38%
201601-01-2016€ 298.000 +3.47%
201501-01-2015€ 288.000 +17.55%
201401-01-2014€ 245.000 n.v.t.

Bestemming van Anjelierstraat 3

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Anjelierstraat 3

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Anjelierstraat 3 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: