Violenstraat 23,
7514ZG Enschede
Bouwperiode: 2006
Twee-onder-een-kapwoning
174 m² woonoppervlakte

Violenstraat 23
7514ZG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Violenstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 174 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2006.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Violenstraat 23 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2006
Woonruimte: 174 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2006
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000300109
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Violenstraat
Huisnummer:
23
Postcode:
7514ZG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Violenstraat 23 is 128.78%.

Identificatie: 15300145469
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 620.000 -0.64%
202301-01-2023€ 624.000 +0.48%
202201-01-2022€ 621.000 +23.46%
202101-01-2021€ 503.000 +8.41%
202001-01-2020€ 464.000 +6.18%
201901-01-2019€ 437.000 +7.9%
201801-01-2018€ 405.000 +5.74%
201701-01-2017€ 383.000 +8.5%
201601-01-2016€ 353.000 +6.33%
201501-01-2015€ 332.000 +22.51%
201401-01-2014€ 271.000 n.v.t.

Bestemming van Violenstraat 23

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Violenstraat 23

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Violenstraat 23 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: