Tulpstraat 5,
7514ZJ Enschede
Bouwperiode: 1985
Appartement
78 m² woonoppervlakte

Tulpstraat 5
7514ZJ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Tulpstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 78 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1985.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Tulpstraat 5 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1985
Woonruimte: 78 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1985
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000420841
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Tulpstraat
Huisnummer:
5
Postcode:
7514ZJ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Tulpstraat 5 is 132.97%.

Identificatie: 15300052616
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 212.000 -0.93%
202301-01-2023€ 214.000 +4.9%
202201-01-2022€ 204.000 +23.64%
202101-01-2021€ 165.000 +30.95%
202001-01-2020€ 126.000 +12.5%
201901-01-2019€ 112.000 +4.67%
201801-01-2018€ 107.000 +7%
201701-01-2017€ 100.000 +9.89%
201601-01-2016€ 91.000 +1.11%
201501-01-2015€ 90.000 -1.1%
201401-01-2014€ 91.000 n.v.t.

Bestemming van Tulpstraat 5

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Tulpstraat 5

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Tulpstraat 5 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: