Rozenstraat 23,
7514ZM Enschede
Bouwperiode: 2010
Tussen of geschakelde woning
131 m² woonoppervlakte

Rozenstraat 23
7514ZM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Rozenstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 131 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2010.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Rozenstraat 23 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2010
Woonruimte: 131 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2010
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000331075
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Rozenstraat
Huisnummer:
23
Postcode:
7514ZM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Rozenstraat 23 is 85.33%.

Identificatie: 15303309133
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 417.000 +0%
202301-01-2023€ 417.000 +2.71%
202201-01-2022€ 406.000 +23.4%
202101-01-2021€ 329.000 +11.53%
202001-01-2020€ 295.000 +6.88%
201901-01-2019€ 276.000 +10.4%
201801-01-2018€ 250.000 +6.84%
201701-01-2017€ 234.000 +8.33%
201601-01-2016€ 216.000 +2.86%
201501-01-2015€ 210.000 -6.67%
201401-01-2014€ 225.000 n.v.t.

Bestemming van Rozenstraat 23

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Rozenstraat 23

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Rozenstraat 23 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: