Rozenstraat 47,
7514ZM Enschede
Bouwperiode: 1930
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
4 Slaapkamers
119 m² woonoppervlakte
344 m² perceel

Rozenstraat 47
7514ZM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Rozenstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 119 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 344 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1930.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Rozenstraat 47 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1930
6 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 119 m²
Perceel: 344 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1930
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000402095
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Rozenstraat
Huisnummer:
47
Postcode:
7514ZM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Rozenstraat 47 is 98.84%.

Identificatie: 15300045858
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 344.000 +4.24%
202301-01-2023€ 330.000 +0.92%
202201-01-2022€ 327.000 +23.4%
202101-01-2021€ 265.000 +15.72%
202001-01-2020€ 229.000 +6.02%
201901-01-2019€ 216.000 +11.34%
201801-01-2018€ 194.000 +8.38%
201701-01-2017€ 179.000 -1.65%
201601-01-2016€ 182.000 +2.25%
201501-01-2015€ 178.000 +2.89%
201401-01-2014€ 173.000 n.v.t.

Bestemming van Rozenstraat 47

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Rozenstraat 47

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Rozenstraat 47 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: