Rozenstraat 49,
7514ZM Enschede
Bouwperiode: 1930
Twee-onder-een-kapwoning
131 m² woonoppervlakte

Rozenstraat 49
7514ZM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Rozenstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 131 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1930.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Rozenstraat 49 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1930
Woonruimte: 131 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1930
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000338273
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Rozenstraat
Huisnummer:
49
Postcode:
7514ZM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Rozenstraat 49 is 86.55%.

Identificatie: 15300045860
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 222.000 -0.89%
202301-01-2023€ 224.000 +10.89%
202201-01-2022€ 202.000 +23.93%
202101-01-2021€ 163.000 +5.84%
202001-01-2020€ 154.000 +6.21%
201901-01-2019€ 145.000 -7.64%
201801-01-2018€ 157.000 +8.28%
201701-01-2017€ 145.000 -0.68%
201601-01-2016€ 146.000 +19.67%
201501-01-2015€ 122.000 +2.52%
201401-01-2014€ 119.000 n.v.t.

Bestemming van Rozenstraat 49

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Rozenstraat 49

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Rozenstraat 49 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: