Rozenstraat 100,
7514ZR Enschede
Bouwperiode: 1938
Vrijstaande woning
163 m² woonoppervlakte

Rozenstraat 100
7514ZR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Rozenstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 163 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1938.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Rozenstraat 100 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1938
Woonruimte: 163 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1938
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000317407
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Rozenstraat
Huisnummer:
100
Postcode:
7514ZR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Rozenstraat 100 is 105.45%.

Identificatie: 15300045902
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 415.000 -3.26%
202301-01-2023€ 429.000 +1.9%
202201-01-2022€ 421.000 +22.03%
202101-01-2021€ 345.000 +35.83%
202001-01-2020€ 254.000 +6.28%
201901-01-2019€ 239.000 +2.14%
201801-01-2018€ 234.000 +0.86%
201701-01-2017€ 232.000 +6.91%
201601-01-2016€ 217.000 +0.46%
201501-01-2015€ 216.000 +6.93%
201401-01-2014€ 202.000 n.v.t.

Bestemming van Rozenstraat 100

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Rozenstraat 100

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Rozenstraat 100 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: