Rozenstraat 106,
7514ZR Enschede
Bouwperiode: 1936
Vrijstaande woning
156 m² woonoppervlakte

Rozenstraat 106
7514ZR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Rozenstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 156 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1936.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Rozenstraat 106 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1936
Woonruimte: 156 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1936
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000305071
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Rozenstraat
Huisnummer:
106
Postcode:
7514ZR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Rozenstraat 106 is 147.22%.

Identificatie: 15300045903
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 445.000 -3.26%
202301-01-2023€ 460.000 +2%
202201-01-2022€ 451.000 +22.22%
202101-01-2021€ 369.000 +44.71%
202001-01-2020€ 255.000 +6.25%
201901-01-2019€ 240.000 +12.68%
201801-01-2018€ 213.000 +8.67%
201701-01-2017€ 196.000 +8.29%
201601-01-2016€ 181.000 +0.56%
201501-01-2015€ 180.000 +0%
201401-01-2014€ 180.000 n.v.t.

Bestemming van Rozenstraat 106

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Rozenstraat 106

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Rozenstraat 106 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: