Begoniastraat 105,
7514ZS Enschede
Bouwperiode: 2007
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
4 Slaapkamers
194 m² woonoppervlakte
364 m² perceel

Begoniastraat 105
7514ZS Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Begoniastraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 194 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 364 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2007.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Begoniastraat 105 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2007
6 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 194 m²
Perceel: 364 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2007
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000436291
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Begoniastraat
Huisnummer:
105
Postcode:
7514ZS
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Begoniastraat 105 is 153.88%.

Identificatie: 15300153116
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 589.000 -0.84%
202301-01-2023€ 594.000 +0.68%
202201-01-2022€ 590.000 +22.66%
202101-01-2021€ 481.000 +11.34%
202001-01-2020€ 432.000 +6.14%
201901-01-2019€ 407.000 +11.2%
201801-01-2018€ 366.000 +7.65%
201701-01-2017€ 340.000 -6.85%
201601-01-2016€ 365.000 +23.73%
201501-01-2015€ 295.000 +27.16%
201401-01-2014€ 232.000 n.v.t.

Bestemming van Begoniastraat 105

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Begoniastraat 105

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Begoniastraat 105 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: