Begoniastraat 109,
7514ZS Enschede
Bouwperiode: 2007
Vrijstaande woning
6 Kamers
5 Slaapkamers
171 m² woonoppervlakte
349 m² perceel

Begoniastraat 109
7514ZS Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Begoniastraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 171 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 349 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2007.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Begoniastraat 109 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 2007
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 171 m²
Perceel: 349 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
2007
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000392345
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Begoniastraat
Huisnummer:
109
Postcode:
7514ZS
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Begoniastraat 109 is 157.95%.

Identificatie: 15300153118
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 681.000 -3.13%
202301-01-2023€ 703.000 +7.33%
202201-01-2022€ 655.000 +19.96%
202101-01-2021€ 546.000 +15.43%
202001-01-2020€ 473.000 +6.53%
201901-01-2019€ 444.000 +10.17%
201801-01-2018€ 403.000 +8.33%
201701-01-2017€ 372.000 +39.33%
201601-01-2016€ 267.000 +0.38%
201501-01-2015€ 266.000 +0.76%
201401-01-2014€ 264.000 n.v.t.

Bestemming van Begoniastraat 109

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Begoniastraat 109

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Begoniastraat 109 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: