Begoniastraat 93,
7514ZS Enschede
Bouwperiode: 2007
Hoekwoning
159 m² woonoppervlakte

Begoniastraat 93
7514ZS Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Begoniastraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 159 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2007.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Begoniastraat 93 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 2007
Woonruimte: 159 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2007
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000436167
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Begoniastraat
Huisnummer:
93
Postcode:
7514ZS
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Begoniastraat 93 is 149.78%.

Identificatie: 15300153110
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 567.000 +1.25%
202301-01-2023€ 560.000 +0.54%
202201-01-2022€ 557.000 +23.5%
202101-01-2021€ 451.000 +10%
202001-01-2020€ 410.000 +6.49%
201901-01-2019€ 385.000 +11.59%
201801-01-2018€ 345.000 +7.81%
201701-01-2017€ 320.000 +2.89%
201601-01-2016€ 311.000 +7.61%
201501-01-2015€ 289.000 +27.31%
201401-01-2014€ 227.000 n.v.t.

Bestemming van Begoniastraat 93

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Begoniastraat 93

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Begoniastraat 93 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: