Begoniastraat 180 5,
7514ZT Enschede
Bouwperiode: 2007
Appartement
99 m² woonoppervlakte

Begoniastraat 180 5
7514ZT Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Begoniastraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 99 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2007.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Begoniastraat 180 5 in Enschede.

Appartement
Bouw: 2007
Woonruimte: 99 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2007
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000427005
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Begoniastraat
Huisnummer:
180
Huisnummertoevoeging:
5
Postcode:
7514ZT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Begoniastraat 180 5 is 84.48%.

Identificatie: 15300155668
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 321.000 -0.62%
202301-01-2023€ 323.000 +3.53%
202201-01-2022€ 312.000 +22.83%
202101-01-2021€ 254.000 +13.39%
202001-01-2020€ 224.000 +11.44%
201901-01-2019€ 201.000 +9.84%
201801-01-2018€ 183.000 +10.24%
201701-01-2017€ 166.000 +8.5%
201601-01-2016€ 153.000 +1.32%
201501-01-2015€ 151.000 -13.22%
201401-01-2014€ 174.000 n.v.t.

Bestemming van Begoniastraat 180 5

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Begoniastraat 180 5

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Begoniastraat 180 5 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: