Begoniastraat 17,
7514ZW Enschede
Bouwperiode: 1926
Vrijstaande woning
103 m² woonoppervlakte

Begoniastraat 17
7514ZW Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Begoniastraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 103 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1926.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Begoniastraat 17 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1926
Woonruimte: 103 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1926
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000325141
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Begoniastraat
Huisnummer:
17
Postcode:
7514ZW
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Begoniastraat 17 is 117.35%.

Identificatie: 15300002511
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 213.000 -3.18%
202301-01-2023€ 220.000 -1.79%
202201-01-2022€ 224.000 +31.76%
202101-01-2021€ 170.000 +32.81%
202001-01-2020€ 128.000 +6.67%
201901-01-2019€ 120.000 +11.11%
201801-01-2018€ 108.000 +8%
201701-01-2017€ 100.000 +1.01%
201601-01-2016€ 99.000 +0%
201501-01-2015€ 99.000 +1.02%
201401-01-2014€ 98.000 n.v.t.

Bestemming van Begoniastraat 17

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Begoniastraat 17

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Begoniastraat 17 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: