Begoniastraat 54,
7514ZX Enschede
Bouwperiode: 2013
Hoekwoning
114 m² woonoppervlakte

Begoniastraat 54
7514ZX Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Begoniastraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 114 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2013.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Begoniastraat 54 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 2013
Woonruimte: 114 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2013
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000466129
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Begoniastraat
Huisnummer:
54
Postcode:
7514ZX
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Begoniastraat 54 is 47.24%.

Identificatie: 15305371804
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 374.000 +0%
202301-01-2023€ 374.000 +2.75%
202201-01-2022€ 364.000 +22.97%
202101-01-2021€ 296.000 -6.03%
202001-01-2020€ 315.000 +6.78%
201901-01-2019€ 295.000 +5.73%
201801-01-2018€ 279.000 +6.9%
201701-01-2017€ 261.000 +8.3%
201601-01-2016€ 241.000 +2.12%
201501-01-2015€ 236.000 -7.09%
201401-01-2014€ 254.000 n.v.t.

Bestemming van Begoniastraat 54

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Begoniastraat 54

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Begoniastraat 54 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: