Taurusstraat 28 7521XW Enschede
Omschrijving
Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Taurusstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 92 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1956.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Taurusstraat 28 in Enschede.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Taurusstraat 28 is 96.58%.
| Identificatie: 15300051323 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 230.000 | +3.14% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 223.000 | +1.83% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 219.000 | +23.73% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 177.000 | +7.93% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 164.000 | +6.49% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 154.000 | +7.69% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 143.000 | +5.93% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 135.000 | +8% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 125.000 | -6.72% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 134.000 | +14.53% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 117.000 | n.v.t. |
Bestemming van Taurusstraat 28
Bodemloket Taurusstraat 28
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Taurusstraat 28 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.