Potsweg 17 A,
7523CA Enschede
Bouwperiode: 1994
Appartement
120 m² woonoppervlakte

Potsweg 17 A
7523CA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Potsweg. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 120 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1994.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Potsweg 17 A in Enschede.

Appartement
Bouw: 1994
Woonruimte: 120 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1994
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000496784
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Potsweg
Huisnummer:
17
Huisnummertoevoeging:
A
Postcode:
7523CA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Voortman-Amelink
Buurt code:
BU01530405

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Potsweg 17 A is 128.14%.

Identificatie: 15318044701
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 381.000 +1.6%
202301-01-2023€ 375.000 +40.45%
202201-01-2022€ 267.000 +20.27%
202101-01-2021€ 222.000 +10.45%
202001-01-2020€ 201.000 +12.29%
201901-01-2019€ 179.000 +7.19%
201801-01-2018€ 167.000 n.v.t.

Bestemming van Potsweg 17 A

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Potsweg 17 A

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Potsweg 17 A en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1255 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: