Potsweg 29,
7523CA Enschede
Bouwperiode: 1938
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
100 m² woonoppervlakte
271 m² perceel

Potsweg 29
7523CA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Potsweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 100 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 271 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1938.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Potsweg 29 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1938
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 100 m²
Perceel: 271 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1938
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000356789
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Potsweg
Huisnummer:
29
Postcode:
7523CA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Voortman-Amelink
Buurt code:
BU01530405

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Potsweg 29 is 109.3%.

Identificatie: 15300042662
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 270.000 +1.12%
202301-01-2023€ 267.000 +2.3%
202201-01-2022€ 261.000 +19.18%
202101-01-2021€ 219.000 +14.66%
202001-01-2020€ 191.000 +2.69%
201901-01-2019€ 186.000 +10.71%
201801-01-2018€ 168.000 +9.8%
201701-01-2017€ 153.000 -6.13%
201601-01-2016€ 163.000 +29.37%
201501-01-2015€ 126.000 -2.33%
201401-01-2014€ 129.000 n.v.t.

Bestemming van Potsweg 29

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Potsweg 29

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Potsweg 29 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1255 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: