Potsweg 47,
7523CA Enschede
Bouwperiode: 1939
Twee-onder-een-kapwoning
94 m² woonoppervlakte

Potsweg 47
7523CA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Potsweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 94 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1939.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Potsweg 47 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1939
Woonruimte: 94 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1939
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000294305
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Potsweg
Huisnummer:
47
Postcode:
7523CA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Voortman-Amelink
Buurt code:
BU01530405

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Potsweg 47 is 64.54%.

Identificatie: 15300042680
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 232.000 +1.75%
202301-01-2023€ 228.000 +2.24%
202201-01-2022€ 223.000 +19.25%
202101-01-2021€ 187.000 -1.58%
202001-01-2020€ 190.000 -0.52%
201901-01-2019€ 191.000 +12.35%
201801-01-2018€ 170.000 +9.68%
201701-01-2017€ 155.000 -12.43%
201601-01-2016€ 177.000 +21.23%
201501-01-2015€ 146.000 +3.55%
201401-01-2014€ 141.000 n.v.t.

Bestemming van Potsweg 47

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Potsweg 47

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Potsweg 47 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1255 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: