Potsweg 53,
7523CA Enschede
Bouwperiode: 1929
Vrijstaande woning
5 Kamers
3 Slaapkamers
80 m² woonoppervlakte
1102 m² perceel

Potsweg 53
7523CA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Potsweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 80 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 1102 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1929.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Potsweg 53 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1929
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 80 m²
Perceel: 1102 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1929
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000445165
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Potsweg
Huisnummer:
53
Postcode:
7523CA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Voortman-Amelink
Buurt code:
BU01530405

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Potsweg 53 is 137.01%.

Identificatie: 15300042684
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 666.000 +28.32%
202301-01-2023€ 519.000 -0.57%
202201-01-2022€ 522.000 +14.98%
202101-01-2021€ 454.000 +21.07%
202001-01-2020€ 375.000 +6.23%
201901-01-2019€ 353.000 +5.06%
201801-01-2018€ 336.000 +10.16%
201701-01-2017€ 305.000 +6.64%
201601-01-2016€ 286.000 +0.35%
201501-01-2015€ 285.000 +1.42%
201401-01-2014€ 281.000 n.v.t.

Bestemming van Potsweg 53

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Potsweg 53

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Potsweg 53 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1255 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: