Potsweg 18,
7523LA Enschede
Bouwperiode: 1989
Tussen of geschakelde woning
109 m² woonoppervlakte

Potsweg 18
7523LA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Potsweg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 109 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1989.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Potsweg 18 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1989
Woonruimte: 109 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1989
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000385599
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Potsweg
Huisnummer:
18
Postcode:
7523LA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Roombeek-Roomveldje
Buurt code:
BU01530402

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Potsweg 18 is 159.48%.

Identificatie: 15300042651
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 301.000 +2.38%
202301-01-2023€ 294.000 +4.26%
202201-01-2022€ 282.000 +23.68%
202101-01-2021€ 228.000 +23.91%
202001-01-2020€ 184.000 +6.98%
201901-01-2019€ 172.000 +7.5%
201801-01-2018€ 160.000 +8.84%
201701-01-2017€ 147.000 +8.09%
201601-01-2016€ 136.000 +23.64%
201501-01-2015€ 110.000 -5.17%
201401-01-2014€ 116.000 n.v.t.

Bestemming van Potsweg 18

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Potsweg 18

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Potsweg 18 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4475 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: