Ankrot 40,
7523LD Enschede
Bouwperiode: 1989
Tussen of geschakelde woning
77 m² woonoppervlakte

Ankrot 40
7523LD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Ankrot. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 77 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1989.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Ankrot 40 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1989
Woonruimte: 77 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1989
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000444317
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Ankrot
Huisnummer:
40
Postcode:
7523LD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Roombeek-Roomveldje
Buurt code:
BU01530402

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Ankrot 40 is 129.84%.

Identificatie: 15300062132
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 285.000 +2.15%
202301-01-2023€ 279.000 +4.49%
202201-01-2022€ 267.000 +23.04%
202101-01-2021€ 217.000 +36.48%
202001-01-2020€ 159.000 +6.71%
201901-01-2019€ 149.000 +7.19%
201801-01-2018€ 139.000 +8.59%
201701-01-2017€ 128.000 +7.56%
201601-01-2016€ 119.000 -4.03%
201501-01-2015€ 124.000 +0%
201401-01-2014€ 124.000 n.v.t.

Bestemming van Ankrot 40

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Ankrot 40

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Ankrot 40 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4475 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: