Ankrot 50,
7523LD Enschede
Bouwperiode: 1989
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
3 Slaapkamers
113 m² woonoppervlakte
135 m² perceel

Ankrot 50
7523LD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Ankrot. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 113 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 135 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1989.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Ankrot 50 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1989
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 113 m²
Perceel: 135 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1989
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000334865
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Ankrot
Huisnummer:
50
Postcode:
7523LD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Roombeek-Roomveldje
Buurt code:
BU01530402

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Ankrot 50 is 155%.

Identificatie: 15300062142
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 306.000 +10.07%
202301-01-2023€ 278.000 +2.58%
202201-01-2022€ 271.000 +16.31%
202101-01-2021€ 233.000 +21.35%
202001-01-2020€ 192.000 +6.67%
201901-01-2019€ 180.000 +7.14%
201801-01-2018€ 168.000 +6.33%
201701-01-2017€ 158.000 +17.91%
201601-01-2016€ 134.000 -0.74%
201501-01-2015€ 135.000 +12.5%
201401-01-2014€ 120.000 n.v.t.

Bestemming van Ankrot 50

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Ankrot 50

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Ankrot 50 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4475 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: