Ankrot 58,
7523LE Enschede
Bouwperiode: 1989
Hoekwoning
6 Kamers
4 Slaapkamers
82 m² woonoppervlakte
125 m² perceel

Ankrot 58
7523LE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Ankrot. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 82 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 125 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1989.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Ankrot 58 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1989
6 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 82 m²
Perceel: 125 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1989
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000325999
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Ankrot
Huisnummer:
58
Postcode:
7523LE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Roombeek-Roomveldje
Buurt code:
BU01530402

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Ankrot 58 is 137.98%.

Identificatie: 15300062150
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 307.000 +2.33%
202301-01-2023€ 300.000 +4.17%
202201-01-2022€ 288.000 +13.39%
202101-01-2021€ 254.000 +23.9%
202001-01-2020€ 205.000 +5.67%
201901-01-2019€ 194.000 +7.18%
201801-01-2018€ 181.000 +7.1%
201701-01-2017€ 169.000 +22.46%
201601-01-2016€ 138.000 +5.34%
201501-01-2015€ 131.000 +1.55%
201401-01-2014€ 129.000 n.v.t.

Bestemming van Ankrot 58

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Ankrot 58

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Ankrot 58 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4475 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: