Ankrot 88,
7523LE Enschede
Bouwperiode: 1987
Hoekwoning
5 Kamers
142 m² woonoppervlakte
Beschikbaar
€ 1.260 per maand (geen servicekosten)

Ankrot 88
7523LE Enschede

€ 1.260 per maand (geen servicekosten) (Beschikbaar)
Geplaatst op 12-09-2025 door: MVGM Wonen

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Ankrot. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 142 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1987.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Ankrot 88 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1987
5 Kamers
Woonruimte: 142 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
€ 1.260 per maand (geen servicekosten)
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1987
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000334869
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Ankrot
Huisnummer:
88
Postcode:
7523LE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Roombeek-Roomveldje
Buurt code:
BU01530402

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Ankrot 88 is 125.7%.

Identificatie: 15300062180
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 404.000 +2.28%
202301-01-2023€ 395.000 +4.22%
202201-01-2022€ 379.000 +22.26%
202101-01-2021€ 310.000 +22.05%
202001-01-2020€ 254.000 +5.83%
201901-01-2019€ 240.000 +7.62%
201801-01-2018€ 223.000 +11.5%
201701-01-2017€ 200.000 +3.63%
201601-01-2016€ 193.000 +7.82%
201501-01-2015€ 179.000 +0%
201401-01-2014€ 179.000 n.v.t.

Bestemming van Ankrot 88

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Ankrot 88

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Ankrot 88 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4475 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: